Haberler

Bizden Güncel Haberler

Elektrakom, uluslararası standartları yakından takip ederek sektördeki faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında kararlı olarak sürdürmektedir.

ZERGER GTPS Power Plant Projesi Tamamlanmıştır

Elektrakom Yüksek Gerilim Enerji Mühendisliği

Lebap - Türkmenistan'da bulunan 220/110/10/6 kV ZERGER GTPS Power Plant projesi başarılı şekilde tamamlanmıştır.
Projede DCS / Telecommunication sistemlerinin tasarımı ve mühendisliği, komple kurulumları, testler ve devreye alma işlemleri Elektrakom tarafından gerçekleştirilmiştir.

500 kV Ring Projesi Tamamlandı

Elektrakom Yüksek Gerilim Enerji Mühendisliği

Teslim edilen projede DCS / Telecommunication sistemlerinin tasarım ve mühendisliği, komple kurulumları, testler ve devreye alma hizmetleri Elektrakom tarafından  verilmiştir.

ZERGER GTPS Power Plant Projesi Devam Ediyor

Elektrakom Yüksek Gerilim Enerji Mühendisliği

DCS / Telecommunication sistemlerinin tasarım ve mühendisliği, komple kurulumları, testler ve devreye alma işlerini üstenmiş olduğumuz ZERGER GTPS Power Plant projesi tüm hızıyla devam ediyor.

AEROCOMPLEX AIRPORT 220/10kV 2x25 MVA YG İndirici Merkezi Projesi Teslim Edilmiştir.

Elektrakom Yüksek Gerilim Enerji Mühendisliği

Ashgabat – Türkmenistan'da yer alan Aerocomplex Airport 220/10kV 2x25 MVA YG İndirici Merkezi projesi firmamız tarafından tamamlanmıştır. Projede anahtar teslim tasarım ve mühendislik, OG panolarının temini, tüm koruma, kontrol panolarının temini, DCS / Telecommunication sistemlerinin teminİ, kurulumlar, testler ve devreye alma hizmetleri verilmiştir.

Covid-19 Salgını ile mücadele

Elektrakom Yüksek Gerilim Enerji Mühendisliği

Salgına hep birlikte "DUR" diyelim.
Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği bizim için önemlidir. İş sahalarımızın temizliği ve dezenfekte edilmesi konusunda çalışanlarımızı eğittik ve bu konuda hız verdik. Hep birlikte kurallara uyalım, virüse DUR diyelim.