Standartlara Uygun Mühendislik Hizmetleri
BİZ gelecek nesilleri düşünerek çalışıyoruz
ELEKTRAKOM
Yüksek Gerilim Enerji Mühendisliği
ELEKTRAKOM, 2002 yılında Elektrik mühendisliği alanında hizmet vermek üzere, öncelikli olarak Yüksek Gerilim sistemlerine ait mühendislik çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, müşterilerine Elektrik sistemlerine yönelik Anahtar Teslim eksiksiz taahhüt çözümleri sunduğu gibi, projelendirme ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Takım ruhu bilinciyle çalışan deneyimli kadrosuyla Elektrakom, uluslararası standartları yakından takip ederek sektördeki faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında kararlı olarak sürdürmektedir.

Elektrakom, milli değer yaratabilmek ve son kullanıcıya daha yararlı çözümler sunabilmek amacıyla Tübitak destekli AR-GE'ye dayalı ürünler de geliştirmektedir.

İlkemiz; kaliteli, karmaşık olmayan, en güvenli ve verimli çözümleri üretmektir.

Hedefimiz; en güncel sistemleri kullanarak sektöre teknolojik olarak yön vermektir.
Çözümlerimiz Projelerimiz
Firmamızın sunduğu mühendislik çözümlerini inceleyiniz.
Yurtiçi ve yurtdışındaki referanslarımızı inceleyiniz.
Devam etmek için tıklayınız  Proje referanslarımız 
white girl natural curly hair extensions african hair types human hair wigs uk adding tracks to hair for length elva hair reviews hair extensions uk ez weft hair extensions reviews best heat resistant synthetic wigs hair extensions uk hair salon emporia ks remy clip on hair extensions human lace wigs hair trade discount natural hair care tips real hair extensions
   Copyright © Elektrakom Enerji Mühendislik - 2017. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax.com