Müşteri Odaklı Etkin Çözümler
Deneyimli kadro ve 12 yıllık sektörel tecrübe
Çözümler
YG Trafo Merkezleri
Türkiye TEİAŞ standartlarında 380 kV ve 154 kV Trafo merkezlerinin tüm projelendirme, temin, montaj, test ve devreye alma çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca yurtdışında diğer gerilim seviyelerinde (500 kV, 220 kV, 110 kV gibi) trafo merkezlerinin tasarlanması ve kurulumu gerçekleştirmekteyiz.


İzleme ve Kontrol Sistemleri
Trafo merkezlerinin yerel ve uzaktan izleme ve kontrolü için ilgili SCADA ve RTU sistemlerinin kurulumu yapılmaktadır. Özellikle IEC61850, IEC870-5-101 ve DNP gibi protokoller yoğunlukla kullanılmaktadır. Bununla birlikte, Merkezi İzleme merkezleri olarak bilinen Ulusal İzleme ve Kontrol sistemlerinin tasarımı ve devreye alımını gerçekleştirmekteyiz.


Haberleşme Sistemleri
Trafo merkezlerinin uzaktan izlenilmesi ve kontrolü için gerekli haberleşme altyapılarının kurulumu gerçekleştirilmektedir. Özellikle Smart Grid uygulamaları için gerekli hibrit haberleşme sistemleri ayrıntılı saha analizleri ile tasarlanmakta ve kurulumu gerçekleştirmekteyiz.


Yüksek Gerilim Açık/GIS Şalt Merkezleri
TEIAS standartlarında 154 kV ve 380 kV arasındaki tüm gerilim seviyelerinde Anahtar Teslim trafo merkezleri, tüm tasarım projelendirme, temin, montaj-kurulum, testler ve devreye alma kapsamları. Bunların yanısıra, tüm diğer YG gerilim seviyeleri, örneğin; 110 kV, 220 kV ve 500 kV trafo merkezleri sıklıkla yurtdışındaki gerçekleştirdiğimiz projelerimiz arasındadır
  • Proje Tasarım

  • Primer ve Sekonder Elektirksel Tasarım

  • İnşaat Tasarım ve Projelendirme

  • Tüm Elektriksel Hesaplamalar ve simulasyon, örenğin Kısa Devre Hesaplamaları

  • Test&Devreye AlmaDaha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.


white girl natural curly hair extensions african hair types human hair wigs uk adding tracks to hair for length elva hair reviews hair extensions uk ez weft hair extensions reviews best heat resistant synthetic wigs hair extensions uk hair salon emporia ks remy clip on hair extensions human lace wigs hair trade discount natural hair care tips real hair extensions
   Copyright © Elektrakom Enerji Mühendislik - 2017. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax.com